Jarní turnaj ve stolním tenisu

Jarní turnaj ve stolním uspořádal oddíl stolního tenisu Sokola Horní Jiřetín v sobotu 16.3.2013. Turnaje se zúčastnilo celkem 27 hráčů ze sedmi klubů a dvanáct hráčů z domácího oddílu. Hráči byli rozlosováni do sedmi skupin, kde hráli o dvě postupová místa do vyřazovacího pavouka hlavní soutěže. Hráči na 3.a 4. místě sehráli soutěž útěchy.

Vítězem soutěže útěchy se stal Jan Vápeník z Výškova, který ve finále porazil našeho Tomáše Košťálka. Hlavní soutěž vyhrál Jan Pech z Baníku Kopisty před naším Jindřichem Horáčkem. Na 3. Místě se shodně umístili Petr Mládek z Teplic a Ladislav Czervoniak z Výškova.

Turnaj měl hladký průběh za vydatné pomoci našich sponzorů EUTTS, o.s. DIALOG a Elektromontáže Milana Antalecze, kteří se podíleli na jeho organizaci.

Další turnaj se bude konat v sobotu 4. května, kterým oslavíme druhé výročí založení našeho oddílu. Již nyní jsou srdečně zváni všichni obyvatelé našeho města, kteří mají rádi tento sport. Turnaj bude vypsán pod názvem:

1/ Nejlepší stolní tenista města Horního Jiřetína a Černic
2/ Nejlepší stolní tenistka města Horního Jiřetína a Černic

Všichni zúčastnění obdrží od našich sponzorů malý dárek a vítězové obdrží pamětní diplomy, medaile a plakety.