Stolní tenisté Sokola Horní Jiřetín uspořádali s pověřením Regionálního svazu stolního tenisu bodovací turnaj mládeže, kterého se zúčastnilo 40 mladých stolních tenistů z Duchcova, Oseka, Litvínova, Mostu, Meziboří, Kopist a domácích hráčů Horního Jiřetína.

Zde jsou výsledky v jednotlivých kategoriích.

V mladších žákyních zvítězila Markéta Čebišová z DDM Duchcov, druhá byla Anna Vyskočilová z Meziboří, třetí Eliška Mrázková z Litvínova.

V kategorii mladších žáků obsadil v konkurenci 21 startujících překvapivě 3. místo Jan Končel z našeho oddílu. Zvítězil Jan Peška z Meziboří před Tomášem Frantou z Mostu.

Mezi staršími žáky obsadili první tři místa naši žáci v pořadí: 1.Dominik Koloc, 2.Vojta Antalecz a na 3.místě skončil Filip Flégr. Gratulujeme!

Mezi dorostenci zvítězil Martin Glajc před Martinem Svitákem a Jindrou Plzákem. Čtvrtá a pátá příčka patří našim Michalu Antaleczovi a Tomáši Košťálkovi.

Po tomto turnaji byl vyhlášen žebříček mladších žáků našeho regionu ve kterém je na 3.místě Martin Pech a na pátém Jan Končel. Z našeho oddílu je ještě klasifikován Hynek Paulus na 25.místě. Celkem je klasifikováno 33 mladších žáků.

Všichni, kteří se umístili na 1.-4. místě obdrželi pamětní medaile, diplomy a sladký mlsek.
Na závěr je třeba poděkovat všem, kteří se podíleli na uspořádání tohoto turnaje a pomohli tím vzorně reprezentovat oddíl stolního tenisu a naše město Horní Jiřetín.