Rozlosování KP2 sk. A 2016/17


 

1 01. 10. 2016 16:00 TJ Baník Březenecká Chomutov A Sokol Horní Jiřetín A
 2 08. 10. 2016 16:00 KST Libořice A Sokol Horní Jiřetín A
3 06. 10. 2016 18:00 TJ Smolnice B Sokol Horní Jiřetín A
4 22. 10. 2016 16:00 SKP Sever Ústí nad Labem D Sokol Horní Jiřetín A
5 21. 10. 2016 18:00 TTC Roudnice D Sokol Horní Jiřetín A
6 24. 10. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín A TTC Duchcov A
7 31. 10. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín A TJ Sokol Bořislav A
8 19. 11. 2016 10:00 SKST Teplice D Sokol Horní Jiřetín A
9 20. 11. 2016 10:00 TJ Krupka C Sokol Horní Jiřetín A
10 21. 11. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín A TTC Litvínov C
11 28. 11. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín A SKST Baník Most E

 
                                                                         

12 22. 01. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A TJ Baník Březenecká Chomutov A
13 29. 01. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A KST Libořice A
14 05. 02. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A TJ Smolnice B
15 12. 02. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A SKP Sever Ústí nad Labem D
16 19. 02. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A TTC Roudnice D
17 04. 03. 2017 16:00 TTC Duchcov A Sokol Horní Jiřetín A
18 05. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Bořislav A Sokol Horní Jiřetín A
19 12. 03. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A SKST Teplice D
20 19. 03. 2017 10:00 Sokol Horní Jiřetín A TJ Krupka C
21 01. 04. 2017 16:00 TTC Litvínov C Sokol Horní Jiřetín A
22 02. 04. 2017 10:00 SKST Baník Most E Sokol Horní Jiřetín A

 

Rozpis mistrovských utkání RS1 na sezonu 2016/17
 
1 27. 09. 2016 18:00 KST Most C Sokol Horní Jiřetín B
2 04. 10. 2016 17:30 Sokol Horní Jiřetín B TJ Baník Meziboří B
3 10. 10. 2016 18:00 SKST Baník Most G Sokol Horní Jiřetín B
4 18. 10. 2016 17:30 Sokol Horní Jiřetín B SKST Baník Most F
5 24. 10. 2016 18:15 TTC Litvínov E Sokol Horní Jiřetín B
6 11. 11. 2016 18:00 ST Kopisty A Sokol Horní Jiřetín B
7 15. 11. 2016 17:30 Sokol Horní Jiřetín B KST Most C
8 29. 11. 2016 17:30 Sokol Horní Jiřetín B TJ Sokol Obrnice
9 05. 12. 2016 17:00 TJ Baník Meziboří B Sokol Horní Jiřetín B
10 13. 12. 2016 17:30 Sokol Horní Jiřetín B SKST Baník Most G
11 09. 01. 2017 18:00 SKST Baník Most F Sokol Horní Jiřetín B
12 16. 01. 2017 18:00 TJ Sokol Obrnice Sokol Horní Jiřetín B
13 24. 01. 2017 17:30 Sokol Horní Jiřetín B TTC Litvínov E
14 07. 02. 2017 17:30 Sokol Horní Jiřetín B ST Kopisty A
 
Rozpis mistrovských utkání RS2 na sezonu 2016/17 – C družstvo
 
1 28. 09. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín C OÚ Polerady
2 05. 10. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín C TJ Baník Meziboří C
3 10. 10. 2016 18:00 ST Kopisty B Sokol Horní Jiřetín C
4 19. 10. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín C TTC Litvínov F
5 25. 10. 2016 18:00 KST Most D Sokol Horní Jiřetín C
6 07. 11. 2016 17:30 TTC Litvínov G Sokol Horní Jiřetín C
7 15. 11. 2016 18:00 OÚ Polerady Sokol Horní Jiřetín C
8 30. 11. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín C SKST Baník Most H
9 07. 12. 2016 17:00 TJ Baník Meziboří C Sokol Horní Jiřetín C
10 14. 12. 2016 18:00 Sokol Horní Jiřetín C ST Kopisty B
11 11. 01. 2017 17:30 TTC Litvínov F Sokol Horní Jiřetín C
12 16. 01. 2017 18:00 SKST Baník Most H Sokol Horní Jiřetín C
13 25. 01. 2017 18:00 Sokol Horní Jiřetín C KST Most D
14 08. 02. 2017 18:00 Sokol Horní Jiřetín C TTC Litvínov G
 
 
„A“ družstvo hraje svá domácí mistrovská utkání vždy v neděli od 10,00 hod.
„B“ družstvo hraje svá domácí mistrovská utkání vždy v úterý od 17:30 hod.
„C“ družstvo hraje svá domácí mistrovská utkání vždy ve středu od 18,00 hod.

Datum vytvoření: 08/06/2015 09:33
Kategorie : Tým - Insérer une page externe

 
 
Preview  Tisk...  Print this page...
Preview  Tisk...  Print this section...