Počátky našeho oddílu se datují ke dni 5.5.2011,   kdy jsem na popud pingpongových nadšenců pánů Pavla Fencla,  Míry Domkáře a Karla Míky uskutečnil náborový turnaj, kterého se zúčastnilo 7 žáků z naší ZŠ. Postupně se přihlásilo 21 žáků, kteří chodili pravidelně trénovat až do 15. června.
 

 
Po  prázdninové pauze jsme se již radovali ze hry na 3 nových stolech, které zakoupilo občanské sdružení DIALOG. Následně jsme v září uspořádali 1. Veřejný turnaj pro občany HJ a Černic,  kterého se zúčastnilo dohromady 24 hráčů. Překvapivě také 6 žen!
 
 Po tomto turnaji se naše členská základna začala rozrůstat. Na dalším  vánočním turnaji, který jsme uspořádali 17.12. se již zúčastnilo 31 hráčů a hráček z našeho města a z tohoto počtu bylo 8 žen ( tedy více než je registrovaných v našem mosteckém regionu).
 
Po krátké vánoční pauze jsme v lednu uspořádali pro naše žáky přátelský turnaj za účasti  Meziboří a Kopist. Naši mladí i když nezvítězili statečně vzdorovali mnohem zkušenějším soupeřům.
18.února jsme upořádali regionální turnaj mládeže, kterého se zúčastnilo celkem 30 hráčů a hráček z oddílů  TTC Litvínov, Baníku Meziboří B. , Kopist a našeho oddílu. Naši mladí se v konkurenci neztratili a v soutěži mladších žáků obsadili Martin Pech druhé a Vojtěch Antalecz 3. místo. V kategorii starších žáků obsadil náš Marek Kostečka 3. místo. A konečně mezi dorostenci a juniory vybojoval Martin Cibrik bronzovou medaili. Tímto turnajem jsme se přesvědčili, že jsme na dobré cestě a o budoucnost stolního tenisu v našem městě se nemusíme obávat.

Datum vytvoření: 25/08/2016 15:45
Kategorie : Oddíl a jeho historie - Historie

 
 
Preview  Tisk...  Print this page...
Preview  Tisk...  Print this section...