Podzimní turnaj ve stolním tenisu 2013

Oddíl stolního tenisu Sokola Horní Jiřetín uspořádal v sobotu 23.11.2013 podzimní turnaj. Klání na pingpongových stolech se zúčastnilo celkem 35 milovníků tohoto sportu z regionů Mostecka,Teplicka, Lounska a pozvaní hosté z Prahy a Rakovníka.

Účastníci turnaje byli rozděleni do 6 skupin kde bojovali o účast v hlavní soutěži. Postup si zajistilo 24 nejlepších, kteří se potom utkali klasickým vyřazovacím způsobem na tři vítězné sety. Z jedenácti domácích účastníků se do hlavní soutěže probojovali 4 (Horáček, Baňka, Vondráček a Röber).

Zde jsou konečné výsledky:
                          1. Petr Hrivňák  (TTC Duchcov)
                          2. Josef Hanousek (SKST Teplice)
                          3. Jindřich Horáček (Sokol Horní Jiřetín),
                              Petr Mládek (KST Teplice)

V soutěži útěchy,kterého se zúčastnilo 11hráčů, kteří nepostoupili do hlavní soutěže a 8 vypadnuvších v 1. kole, zvítězil nováček našeho oddílu Jakub Röber.
Hráči si poprvé vyzkoušeli hru pod novým osvětlením a byli velmi spokojeni. Turnaj proběhl ve skvělé atmosféře a vítězové obdrželi diplom,medaili,pohár a hodnotný dárkový koš o jehož obsah se postaralo o.s. DIALOG.